دسته‌ها
کاپ کیک

کاپ کیک متوسط

کیک یکی از خوراکی های پر مصرف امروزه است که در بسیاری از خانه ها وجود دارد. کاپ کیک های مختلفی در اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است که همه آنها بسیار کاربردی می باشند. همانطور که گفته شد کاپ کیک دارای اندازه های مختلف می باشد که هرکسی باید نسبت به اندازه کیکی که معمولا مصرف می کند تهیه نماید. در این مطلب از سایت گروه تولیدی چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی کاپ کیک متوسط بپردازیم. با ما همراه باشید.

کاپ کیک متوسط

معرفی و بررسی کاپ کیک متوسط:

این کاپ کیک همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری است و جر محصولات لوکس مجموعه می باشد و همچنین یکی از محصولات پرطرفدار و پرفروش می باشد. اندازه این کاپ کیک متوسط می باشد و برای بسیاری از مکان ها مناسب می باشد.

از این کاپ کیک می توان در خانه ها، رستوران ها، تالار ها و… استفاده کرد و کاربردی می باشد.ظرف زیرین این کاپ کیک بسیار مناسب می باشد و وزن آن بسیار کم است و همچنین می توان به راحتی آن را تمیز کرد.

برای روی این ظرف یک محفظه شیشه مانند طراحی شده است که به راحتی می توانید کیک داخل آن را مشاهده کرد و همچنین باعث می شود که کیک تازه بماند. 

این محصول یکی از محصولات بسیار با کیفیت گروه تولیدی چتر کالا می باشد و مجموعه چتر کالا دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما میتوانید با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید. ناگفته نماند که این محصول نسبت به کیفیت بالایی که دارد دارای قیمت مناسب می باشد.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا به سراسر ایران ارسال می کند.

دسته‌ها
کاپ کیک

کاپ کیک بامبو بزرگ

امروزه کیک یکی از شیرینی هایی است که افراد بسیار زیادی آن را مصرف می کنند. برای سرو کیک ظرف های بسیار زیادی طراحی و ساخته شده است که همه آنها بسیار زیبا و لاکچری هستند. یکی از مدل های سرو کیک استفاده از کاپ کیک می باشد. در این مطلب از سایت گروه تولیدی چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی کاپ کیک بامبو بزرگ بپردازیم. با ما همراه باشید.

کاپ کیک بامبو بزرگ

معرفی و بررسی کاپ کیک بامبو بزرگ:

این کاپ کیک همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بسیار لوکس و لاکچری می باشد و جز محصولات پر طرفدار و پر فروش می باشد. سینی این کاپ کیک از بامبو می باشد که در ادامه بیشتر با بامبو آشنا می شویم.

ابتدا اگر خواسته باشید به توضیح بامبو بپردازیم می توانیم بگوییم بامبو یک گیاه سالم می باشد و هیچ خطری ندارد. ویژگی های اصلی این ظروف این است مه در ساخت آنها از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود و کاملا طبیعی است.به همین دلیل این ظروف بسیار بی خطر هستند و می توان برای کار های مختلف و همچنین می توان از این ظروف برای غذای کودکان استفاده کرد.

گروه تولیدی چتر کالا این محصول را با بهترین کیفیت تولید می کند و مجموعه دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما کاربران عزیز می توانید با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید. این محصول نسبت به کیفیت بسیار بالایی که دارد، دارای قیمت مناسب می باشد.

این ظروف در برابر لکه و همچنین بوی نامطبوع بسیار مقاوم هستند و آنها را جذب نمی کنند و همچنین شستشو و تمیز کردن ظروف بامبو کاری بسیار آسان است و به راحتی تمیز می شوند.

همانطور که میدانید ظروفی که شما برای پذیرایی مهمان های خود استفاده می کنید بیانگر سلیقه شما است و شما اگر از این کاپ کیک استفاده کنید، هر کسی که ببیند متوجه سلیقه زیبایی شما می شود.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

 

دسته‌ها
کاپ کیک

کاپ کیک دسته دار بزرگ بامبو

کاپ کیک یکی از ظرف هایی است که بسیار استفاده می شود و افراد برای پذیرایی از مهمان های خود استفاده می کنند. این کاپ کیک علاوه بر خانه ها در مکان های دیگر مثل تالار ها، هتل ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. کاپ کیک دارای مدل های مختلف می باشد که در این مطلب از گروه تولیدی چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی کاپ کیک دسته دار بزرگ بامبو بپردازیم. با ما همراه باشید.

کاپ کیک دسته دار بزرگ بامبو

معرفی و بررسی کاپ کیک دسته دار بزرگ بامبو:

این کاپ کیک همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بسیار زیبا و لاکچری است و یکی از مزیت های این محصول این است که دارای دسته می باشد. یکی از ویژگی های این کاپ کیک این است که ظرف آن از بامبو می باشد که بامبو علاوه بر سبک بودن دارای زیبایی خاصی می باشد.

این بامبو از نوع ظروفی است که در ساخت آن از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نشده است و کاملا طبیعی می باشد. به همین علت این کاپ کیک دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و یکی از محصولات پرفروش مجموعه چتر کالا است.

این کاپ کیک در برابر لکه و همچنین بوی نامطبوع بسیار مقاوم هستند و آنها را جذب نمی کنند و همچنین شستشو و تمیز کردن ظروف بامبو کاری بسیار آسان است و به راحتی تمیز می شوند.

گروه تولیدی چتر کالا این محصول را با بهترین کیفیت تولید می کند و مجموعه دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما کاربران عزیز می توانید با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید. این محصول نسبت به کیفیت بسیار بالایی که دارد، دارای قیمت مناسب می باشد.

همانطور که میدانید ظروفی که شما برای پذیرایی مهمان های خود استفاده می کنید بیانگر سلیقه شما است و شما اگر از این ظروف استفاده کنید، هر کسی که ببیند متوجه سلیقه زیبایی شما می شود.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.