دسته‌ها
پیش دستی

بشقاب پذیرایی چوبی مدل مربعی

امروزه بشقاب یکی از وسایل بسیار پر مصرف خانه ها و هر جای دیگر می باشد که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. بشقاب ها دارای اندازه و مدل های مختلفی می باشند. بشقاب ها به صورت مربعی و همچنین گرد طراحی و ساخته می شوند که در این مطلب از سایت گروه تولیدی چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی بشقاب مربعی بپردازیم. با ما همراه باشید.

بشقاب مربعی

معرفی و بررسی بشقاب مربعی:

این بشقاب همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری است و جز محصولات لوکس مجموعه به حساب می آید. این محصول به خاطر ویژگی هایی که دارد، یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار مجموعه چتر کالا می باشد.

این بشقاب در سه سایز طراحی و ساخته شده است که هرکسی باید نسبت به نیاز خود اقدام به خرید کند. از این بشقاب می تواند برای پذیرایی از مهمان های خود استفاده کنید که بسیار قشنگ هستند.

همانطور که می دانید وسایلی که شما استفاده می کنید بیانگر سلیقه شما می باشد و شما اگر از این محصول استفاده کنید، هر کسی که ببیند متوجه سلیقه زیبای شما می شود.

این بشقاب ها بسیار سبک هستند و در کنار سبکی بسیار مقاوم می باشند و در برابر ضربه نیز مقاوم هستند و به این راحتی ها نمی شکند. به همین خاطر بسیار از افراد برای کم کردن خطرات احتمالی که بشقاب ها هنگام شکستن ایجاد می کنند از این بشقاب استفاده می کنند.

گروه تولیدی چتر کالا این محصول را با بالاترین کیفیت تولید می کند و نسبت به این کیفیت بالایی که دارد، دارای قیمت مناسب می باشد و همچنین مجموعه دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این بشقاب مربعی را سفارش دهید و مجموعه بالا بالاترین امنیت و کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

دسته‌ها
پیش دستی

پیش دستی آلومینیومی مدل پروانه

🔱نام کالا: پیش دستی پروانه
🔱جنس کالا:آلمینیوم
🔱سایز:۲۷/۵ در ۱۸/۵