دسته‌ها
دکوری رومیزی وسایل دکوری

دکوری رومیزی شیک مدل گوی دکوراتیو

امروزه خانم ها به وسایل دکوری بسیار اهمیت می دهند و دوست دارند در خانه خود یا هر جای دیگر، برای زیبایی آن محل از وسایل دکور استفاده کنند. وسایل دکوری بسیار زیادی وجود دارد که هرکسی می تواند نسبت به سلیقه خود اقدام به خرید این وسایل دکوری کند. در این مطلب از سایت چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی گوی دکوراتیو بپردازیم.

گوی دکوراتیو

معرفی و بررسی گوی دکوراتیو:

این گوی یکی از محصولات بسیار زیبا و لاکچری مجموعه می باشد و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید بسیار لوکس می باشد. جنس این گوی از فلز آبکاری شده می باشد که بسیار با کیفیت و مرغوب است.

این گوی دارای رنگ بسیار زیبایی می باشد و رنگ هایی که در ساخت این گوی استفاده می شود کروم و طرح طلایی می باشد. یکی از اصلی ترین دلیل زیبایی این محصول رنگ آن است.

گوی دکوراتیو رنگ طلایی

رنگ این محصول طوری انتخاب شده است که نظر افراد را به سمت خود جلب می کند. این گوی دارای اندازه مناسبی می باشد و در هر جایی می توان از آن استفاده کرد.

از این گوی می توان در مکان هایی همچون خانه ها، هتل ها، شرکت ها، مسافرخانه ها و …. استفاده کرد. این گوی به خاطر زیبایی که دارد، نمای جذابی به محلی که استفاده می شود میدهد.

این محصول مانند تمام محصولات گروه تولیدی چتر کالا دارای کیفیت بسیار بالا می باشد. مجموعه دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل این محصول بسیار زیبا و لاکچری را تهیه نمایید. البته ناگفته نماند که این محصول نسبت به کیفیت بالایی که دارد، دارای قیمت مناسب می باشد.

گوی دکوراتیو رنگ کروم

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

دسته‌ها
وسایل دکوری

قلب کوچک سرامیکی

امروزه بسیاری از افراد به وسایل دکوری و تزئیناتی بسیار اهمیت می دهند. وسایل تزئیناتی بسیار زیادی وجود دارد که هرکدام دارای مدل و اندازه های مختلف می باشد. در این مطلب از سایت چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی قلب کوچک سرامیکی بپردازیم. با ما همراه باشید.

قلب کوچک سرامیکی

معرفی و بررسی قلب کوچک سرامیکی:

این قلب کوچک یکی از لوکس ترین و زیباترین وسایل تزئیناتی می باشد. جنس این قلب از سرامیک می باشد که بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد. در ساخت این وسیله دقت و ظرافت بسیار بالایی به کار رفته است و هیچ گونه زبری روی بدنه این قلب کوچک وجود ندارد و کاملا صاف و یک دست است.

رنگی که در ساخت این قلب کوچک سرامیکی به کار رفته است بسیار زیبا است و یکی از دلایل اصلی این وسیله دکوری همین رنگ آن است.

از این قلب کوچک سرامیکی می توان در هر جایی استفاده کرد به عنوان مثال روی میز، بوفه، روی میز تلویزیون و هر جایی که وسایل دکوری می توان قرار داد. از این قلب می توان در خانه، هتل ها، رستوران ها، شرکت ها و… می توان استفاده کرد.

این قلب کوچک هرجایی استفاده شود نمای جذابی به آن محل می دهد. این محصول مانند تمام محصولات مجموعه دارای کیفیت بسیار بالا است و نسبت به این کیفیت بالا دارای قیمت مناسب می باشد. مجموعه چتر کالا دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید.

شما کاربران عزیز می توانید از سراسر ایران سفارش دهید و مجموعه با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال کنید.