دسته‌ها
شیرینی خوری محصولات آلومینیومی

شیرینی خوری رومیزی مدل لوتوس برگ

یکی از مواردی که در تمام مهمانی ها برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می کنند شیرینی است. خانم ها به ظروفی که برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می کنند بسیار اهمیت می دهند و دوست دارند از وسایل بسیار زیبا و لاکچری استفاده کنند. معمولا برای پذیرایی از مهمان ها از میوه خوری، آجیل خوری، شیرینی خوری و … استفاده می شود که همه این ظروف دارای مدل و طرح های گوناگون می باشند که هر فرد نسبت به سلیقه خود اقدام به خرید می کنند. در این مطلب می خواهیم به معرفی و بررسی یکی از مدل های شیرینی خوری بپردازیم. در ادامه به بررسی لوتوس برگ شیرینی خوری می پردازیم. با ما همراه باشید.

لوتوس برگ شیرینی خوری

معرفی و بررسی لوتوس برگ شیرینی خوری:

این لوتوس همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری می باشد و جز محصولات خاص مجموعه است. این لوتوس برگ شیرینی خوری یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و پرفروش مجموعه می باشد. همانطور که در تصویر هم معلوم است مکانی که شیرینی ها قرار میگیرند به صورت برگ طراحی شده است که بسیار زیبا می باشد.

همانطور که میدانید وسایلی که برای پذیرایی مهمان های خود استفاده می کنید بیانگر سلیقه شما است و شما اگر از این محصول برای پذیرایی مهمان های خود استفاده کنید آنها متوجه سلیقه زیبای شما می شوند.

این محصول مانند تمام محصولات گروه تولیدی چتر کالا دارای کیفیت بسیار بالا است و نسبت به این کیفیت بالا دارای قیمت مناسب می باشد. مجموعه دارای تضمین قیمت و کیفیت است و شما کاربران عزیز می توانید با اطمینان کامل این محصول را تهیه کنید.

جنس این محصول از آلومینیم می باشد که بسیار با کیفیت و مرغوب است و در هر کارتن این محصول تعداد چهار لوتوس قرار دارد. این لوتوس دارای رنگ بندی های مختلفی می باشد که بسیار زیبا هستند و یکی از دلیل های اصلی زیبایی این برگ شیرینی خوری همین رنگ های آن است.

برگ شیرینی خوری

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را سفارش دهید و مجموعه با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.