دسته‌ها
جا تی بگ

جا تی بگ ۵ خونه هوم درب شیشه ای

امروزه وسایل بسیار زیادی برای نظم بخشیدن به میز پذیرایی مهمان ها طراحی و ساخته شده است. یکی از این وسایل تیبگ است که با استفاده از این محصول می توان به تنقلات روی میز پذیرایی نظم داد. جاتیبگ های بسیار زیادی طراحی و ساخته شده است که هر کدام دارای مدل و اندازه مخصوص به خود می باشد. یکی از مسائل بسیار مهم در جاتیبگ تعداد خانه های آن است که هرکسی باید نسبت به نیاز خود اقدام به خرید نماید. در این مطلب از گروه تولیدی چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی جا تیبگ ۵ خونه هوم درب شیشه ای بپردازیم. با ما همراه باشید.

جا تیبگ ۵ خونه هوم درب شیشه ای

معرفی و بررسی جا تیبگ ۵ خونه هوم درب شیشه ای:

این محصول همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری است و مدل آن هوم می باشد و درب آن به صورت شیشه ای طراحی و ساخته شده است که به راحتی می توان داخل آن را مشاهده کرد.

ابعاد این محصول 24*16 می باشد که اندازه بسیار مناسبی می باشد و همچنین در سه رنگ طوسی، صورتی و سفید تولید شده است.

این جاتیبک به راحتی با تمام دکور ها می توان ست کرد و باعث جذابیت نمای محلی که از آن استفاده می شود، می شود. این محصول به خاطر زیبایی که دارد نظر افراد را به سمت خود جلب می کند و باعث فروش بالای آن می شود.

همانطور که میدانید وسایلی که برای پذیرایی استفاده می کنید بیانگر سلیقه شما است و شما اگر از این محصول استفاده کنید هر کسی که ببیند متوجه سلیقه زیبایی شما می شود. این محصول دارای قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت بالایی که دارد می باشد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان گروه تولیدی چتر کالا تماس بگیرید.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.