دسته‌ها
هفت سین

هفت سین فنری پروانه … فورتیک … طلا …

یکی از وسایلی که افراد در زمان های نزدیک به نوروز به دنبال تهیه ان هستند هفت سین می باشد. هفت سین در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است که هرکدام داری ویژگی های مخصوص به خود می باشند. در این مطلب می خواهیم به معرفی و بررسی هفت سین فنری پروانه … فورتیک … طلا … بپردازیم. با ما همراه باشید.

هفت سین فنری پروانه … فورتیک … طلا …

هفت سین فنری پروانه … فورتیک … طلا …:

این هفت سین یکی از محصولات پرفروش و لاکچری مجموعه است که بسیار زیبا می باشد.مدل این محصول فنری پروانه می باشد همانطور که مشاهده می کنید پایه های این هفت سین مثل فنر می باشد و روی پایه های آن یک مجسمه پروانه قرار دارد، که بسیار زیبا می باشد. رنگی که در ساخت این محصول استفاده شده است بسیار زیبا و لاکچری می باشد و یکی از دلایل زیبایی این محصول همین رنگ آن است. این محصول به خاطر زیبایی که دارد، نظر افراد را به سمت خود جلب می کند.

از این هفت سین می توان در خانه ها، رستوران ها، هتل ها، تالار ها، مسافرخانه ها، شرکت ها و… استفاده شود. هرجایی که از این هفت سین استفاده شود نمای جذابی به آن محل می دهد.

این هفت سین به همراه آینه و شمعدان ارائه می شود. این هفت سین همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری می باشد. اندازه این هفت سین بسیار مناسب می باشد و در هر جایی می توان قرار داد. بسیاری از افراد هستند که می خواهند هفت سین تا سیزده به در در خانه آنها باشد. این هفت سین برای این افراد مناسب می باشد چون جای کمی اشغال می کند و می توان در هر گوشه ای از خانه قرار دارد.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *