دسته‌ها
هفت سین

هفت سین سبدی گلدار … فورتیک … سیلور …

زمانی که به ایام باستانی نوروز نزدیک می شویم تمام افراد به دنبال خرید محصولات و لباس جدید هستند و می خواهند از وسایل نو و زیبا استفاده کنند. یکی از وسایلی که بسیاری از افراد تهیه می کنند هفت سین است. امروزه هفت سین های بسیاری زیادی در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است. در این مطلب از سایت چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی هفت سین سبدی گلدار … فورتیک … سیلور … بپردازیم. با ما همراه باشید.

هفت سین سبدی گلدار … فورتیک … سیلور …

هفت سین سبدی گلدار … فورتیک … سیلور …:

این هفت سین همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بسیار لوکس و لاکچری می باشد. مدل این هفت سین سبدی گلدار می باشد. همانطور که می بینید ظرف آن مثل سبد می باشد که روی دسته های این سبد گل قرار داده شده است. ترکیب رنگی که در ساخت این محصول استفاده شده است بسیار زیبا می باشد و یکی از دلایل زیبایی این مصحول همین ترکیب رنگی است.

 اندازه این هفت سین بسیار مناسب می باشد و در هر جایی می توان قرار داد. بسیاری از افراد هستند که می خواهند هفت سین تا سیزده به در در خانه آنها باشد. این هفت سین برای این افراد مناسب می باشد چون جای کمی اشغال می کند و می توان در هر گوشه ای از خانه قرار دارد.

از این هفت سین می توان در خانه ها، رستوران ها، هتل ها، تالار ها، مسافرخانه ها، شرکت ها و… استفاده شود. هرجایی که از این هفت سین استفاده شود نمای جذابی به آن محل می دهد.این هفت سین به همراه آینه و شمعدان ارائه می شود. این هفت سین همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری می باشد.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *