دسته‌ها
هفت سین

هفت سین سبدی کف آینه گلدار … فورتیک … سیلور …

یکی از وسایلی که افراد در زمان های نزدیک به نوروز به دنبال تهیه ان هستند هفت سین می باشد. هفت سین در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است که هرکدام داری ویژگی های مخصوص به خود می باشند. در این مطلب می خواهیم به معرفی و بررسی هفت سین سبدی کف آینه گلدار … فورتیک … سیلور … بپردازیم. با ما همراه باشید.

هفت سین سبدی کف آینه گلدار … فورتیک … سیلور …:

هفت سین در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده اند که همگی بسیار زیبا و لاکچری هستند. این هفت سین به صورت سبدی طراحی و ساخته شده است و کف آن آینه قرار دارد. این آینه باعث میشود که زیبایی این محصول چند برابر شود. روی دسته این هفت سین یک گل قرار داده شده است که زیبایی این محصول را چند برابر کرده است.  ترکیب رنگ هایی که در ساخت این محصول استفاده شده است بسیار زیبا می باشد و یکی از دلایل زیبایی این محصول همرن ترکیب رنگی می باشد.

از این هفت سین می توان در خانه ها، رستوران ها، هتل ها، تالار ها، مسافرخانه ها، شرکت ها و… استفاده شود. هرجایی که از این هفت سین استفاده شود نمای جذابی به آن محل می دهد.

این هفت سین به همراه آینه و شمعدان ارائه می شود. این هفت سین همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری می باشد. اندازه این هفت سین بسیار مناسب می باشد و در هر جایی می توان قرار داد. بسیاری از افراد هستند که می خواهند هفت سین تا سیزده به در در خانه آنها باشد. این هفت سین برای این افراد مناسب می باشد چون جای کمی اشغال می کند و می توان در هر گوشه ای از خانه قرار دارد.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *