دسته‌ها
هفت سین

هفت سین زنجیری پروانه … فورتیک … طلا …

یکی از وسایلی که افراد در زمان های نزدیک به نوروز به دنبال تهیه ان هستند هفت سین می باشد. هفت سین در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است که هرکدام داری ویژگی های مخصوص به خود می باشند. در این مطلب می خواهیم به معرفی و بررسی هفت سین زنجیری پروانه … فورتیک … طلا … بپردازیم. با ما همراه باشید.

هفت سین زنجیری پروانه … فورتیک … طلا …

هفت سین زنجیری پروانه … فورتیک … طلا …

این هفت سینی یکی از محصولات بسیار زیبا و لاکچری مجموعه می باشد. امروزه هفت سین ها در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است که همه انها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند. مدل این هفت سین زنجیری پروانه می باشد . همانطور که مشاهده می کنید پایه آن به صورت زنجیر طراحی و ساخته شده است و روی پایه آن یک مجسمه پروانه قرار دارد، این مجسمه پروانه زیبایی این محصول را چند برابر کرده است.

از این هفت سین می توان در خانه ها، رستوران ها، هتل ها، تالار ها، مسافرخانه ها، شرکت ها و… استفاده شود. هرجایی که از این هفت سین استفاده شود نمای جذابی به آن محل می دهد.

این هفت سین به همراه آینه و شمعدان ارائه می شود. این هفت سین همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری می باشد. اندازه این هفت سین بسیار مناسب می باشد و در هر جایی می توان قرار داد. بسیاری از افراد هستند که می خواهند هفت سین تا سیزده به در در خانه آنها باشد. این هفت سین برای این افراد مناسب می باشد چون جای کمی اشغال می کند و می توان در هر گوشه ای از خانه قرار دارد.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه چتر کالا با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *