دسته‌ها
میوه خوری

میوه خوری رومیزی سه طبقه مدل گل رز

میوه‌ خوری رومیزی سه طبقه مدل گل رز یک جزء دکوراتیو و کاربردی است که به شما این امکان را می‌دهد تا میوه‌ها را به شیوه‌ای زیبا ومنظم مرتب کنید. در زیر، به ویژگی‌ها و توضیحات این میوه‌خوری می‌پردازیم:

1.طراحی زیبا و جزئیات گل رز: این میوه‌خوری با طراحی دقیق و جزئیات گل رزها، به فضای شما زیبایی و شکوه می‌بخشد.

2. سه طبقه برای سازماندهی بهتر: با سه طبقه جداگانه، این میوه‌خوری امکان جدا کردن انواع مختلف میوه‌ها و سازماندهی آن‌ها را بهشما می‌دهد. این ساختار به شما اجازه می‌دهد تا به طور منظم و زیبا میوه‌های مختلف را در آن قرار دهید.

3. مواد اولیه با کیفیت: از مواد با کیفیت برای ساخت این میوه‌خوری استفاده شده است، که آن را مقاوم و با دوام می‌کند. این یک ویژگیبسیار مهم است زیرا معمولا از میوه خوری زیاد استفاده می شود.

4.کاربری چندمنظوره: علاوه بر استفاده برای میوه‌ها، این میوه‌خوری می‌تواند برای سرو دیگر موارد از قبیل  شکلات، خشکبار، یا اقلامدیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

5. زینتی و زیبایی: از آن جا که این میوه خوری طراحی بسیار زیبایی دارد و گل های رزی که روی آن وجود دارد چشم ها را خیره میکند، می توان از آن به عنوان یک وسیله دکوری بسیار زیبا و شیک نیز استفاده کرد.

گروه تولیدی چترکالا، اصالت این کالا را تضمین می‌کند و با بسته بندی عالی، این میوه خوری زیبا را به هر کجا که هستید ارسالمی‌کند. خبر خوب این که علاوه بر ضمانت کالا، خدمات پس از فروش هم دارد. اگر سوالی درمورد این میوه خوری زیبا دارید، با ما تماسبگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *