دسته‌ها
جاعودی

جاعودی آمیتیس

جاعودی یکی از وسایلی است که بسیاری از افراد برای قرار دادن عود روی آن استفاده می کنند. امروزه جاعودی در مدل و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است که همه آنها بسیار زیبا و لاکچری هستند و هر کسی نسبت به سلیقه خود اقدام به خرید جاعودی می کند. در این مطلب از سایت گروه تولیدی چتر کالا می خواهیم به معرفی و بررسی جاعودی آمیتیس بپردازیم. با ما همراه باشید.

جاعودی آمیتیس

معرفی و بررسی جاعودی آمیتیس:

جاعودی برای نگه داشتن عود طراحی شده است که از جنس های مختلف مثل چوب، سرامیک یا فلز طراحی و ساخته می شود. جاعودی ها دارای مدل های مختلفی می باشد که همه آنها زیبا است. روی جاعودی در انتها یا ابتدای آن یک سوراخ قرار داده شده است که از آن سوراخ برای نگهداری عود استفاده می شود.

جاعودی آمیتیس همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری است و جز یکی از محصولات لوکس مجموعه می باشد.جنس این جاعودی از ام دی اف می باشد و ترکیب رنگ هایی که در ساخت این جا عودی استفاده شده است بسیار زیبا می باشد و یکی از دلایل اصلی زیبایی این محصول همین ترکیب رنگ ها می باشد.

از این محصول می توان در مکان های مختلف استفاده کرد به عنوان مثال:

  • در خانه ها می توان از این جاعودی استفاده کرد.
  • در هتل ها می توان برای ایجاد بوی مطبوع و خوشایند از این جاعودی استفاده کرد.
  • در شرکت ها نیز می توان استفاده کرد.
  • از این جاعودی می توان در مسافرخانه ها نیز می توان استفاده کرد.
  • به طور کلی در هر مکانی که می خواهید از عود استفاده کنید، از این جاعودی میتوانید استفاده کنید.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را تهیه کنید و مجموعه با بالاترین کیفیت به سراسر ایران ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *